lv

Diasporas jauniešus ik trešdienu aicina piedalīties vēstures nodarbībās

Eiropas Latviešu apvienība (ELA) sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru pilotprojekta ietvaros organizē vēstures nodarbības latviešu valodā diasporas jauniešiem, kuri beiguši sestdienas skolas diasporā un ClassFlow.

Vēstures nodarbības notiks katru trešdienu plkst. 19:30 pēc Latvijas laika. Pirmā tikšanās notika jau 8. septembrī. 
 
Nodarbības notiks MS Teams platformā. Saiti, lai pieslēgtos, iespējams iegūt, sūtot pieprasījumu uz izglitiba@ela.lv.
 
Nodarbībās tiks apskatītas dažādas Latvijas vēstures tēmas Eiropas un pasaules vēstures kontekstā. Tēmu apkopojums<<
 
Ņemot vērā aktuālos notikumus un jauniešu iniciatīvu, tēmas var tikt koriģētas. Tāpat sarakstā ir šobrīd plānotie tikšanās datumi, bet arī tie var nedaudz mainīties, piemēram, ņemot vērā skolu brīvlaikus. 
 
Nodarbības būs interaktīvas, tiks izmantoti gan video materiāli (piemēram, no atslegas.tv), gan dažādi teksti, attēlus u.t.t. Nodarbībās apspriedīsim dzirdēto un lasīto, izrunāsim pareizu terminu lietojumu un diskutēsim, tādā veidā pilnveidojot latviešu valodas prasmes un trenējoties lietot valodu sarunās par dažādiem tematiem. 
 
Kopumā tiksimies 12 nodarbībās, katra nodarbība ilgs 90 minūtes.
 
Finansējums piešķirts Latviešu valodas aģentūrai no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde”.
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK