lv

Darām kopā! ELA aicina Tevi piedalīties tīmekļa vietnes satura izveidē!

Mūsdienās tīmekļa vietne ir kļuvusi par vienu no galvenajiem informācijas avotiem. Attīstoties tehnoloģijām, informācijas apmaiņas ātrumiem, tās ļauj arvien palielināt organizācijas iespēju attīstīties, uzrunāt un informēt savus apmeklētājus.

Arī Eiropas Latviešu apvienība (ELA) iet līdzi laikmetam un turpina attīstību. Tāpēc mūsu komanda jau kopš maija strādā pie jaunas tīmekļa vietnes izstrādes. Lai tās saturu padarītu pēc iespējas atbalstošāku un pieejamāku diasporai, mēs aicinām atsaukties savus biedrus, diasporas skolas, kultūras un citas interešu kopas Eiropā un kaimiņreģionos, un kopīgi piedalīties jaunās lapas satura veidošanā!

Jaunajā www.ela.lv tīmekļa vietnē plānojam izvietot informāciju:

par ELA biedru organizācijām. Lai šīs sadaļas saturs būtu pilnvērtīgs, ir nepieciešams ar anketas starpniecību apkopot pamatinformāciju par biedru organizācijām, to darbību, kas turpmāk palīdzēs biedrorganizācijām sekmēt jaunu biedru, kā arī atbalsta piesaisti. 

par diasporas skolām Eiropā un tās kaimiņreģionā. Šīs sadaļas mērķis būs apkopot ziņas un popularizēt diasporas skolas un to sniegto latvisko izglītību, kā arī citus sarīkojumus, veicinot skolēnu un atbalsta piesaisti skolu darbībai.

par mākslinieciskajām un citām interešu kopām Eiropā un tās kaimiņreģionā. Ar minētās sadaļas starpniecību paredzēts popularizēt kopas un to darbību, sekmējot biedru un atbalsta piesaisti to darbībai.

Lai piedalītos tīmekļa vietnes satura izstrādē, lūdzam aizpildīt šīs anketas (atbilstoši pārstāvētai jomai) līdz šā gada 18.septembrim:

ELA biedru anketa

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScW4sORntYvpDJJVej-nrIGEJw_kz6tCyvBJRr6uFwlObA-uQ/viewform?vc=0&c=0&w=1

Diasporas skolu aptaujas anketa

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDjiF2OTCy9JtGw2Tz7GKNhHqGqeFd3g_ZWeQDqBSJK2ia8g/viewform?vc=0&c=0&w=1

Diasporas māksliniecisko un citu interešu kopu aptaujas anketa

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoHH7NkUnyYUwdd4KT2eaVgpK5jnlnjat_JWA6KIPDXm8PnA/viewform?vc=0&c=0&w=1

Informācija sagatavota projekta „Latvietība „3I” Identitāte, Ieguldījums, Iesaiste” (Līguma Nr.2020.LV/NVOF/MAC/055/04) ietvaros. Projektu no 01.01.2020. – 31.10.2020. īsteno Eiropas Latviešu apvienība. Projekta mērķis ir stiprināt biedrības kapacitāti un atbalstīt tās pamatdarbību. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK