lv

Biedrības „Latvijas Pilsoniskā alianse” biedru kopsapulce

2018.gada 14.martā – notika biedrības „Latvijas Pilsoniskā alianse” biedru kopsapulce.

Organizācijas mērķi – stiprināt pilsonisko sabiedrību un veidot labvēlīgu vidi biedrību un nodibinājumu darbībai Latvijā.

Iepazīstināja ar 2017.gada pārskatu un tika pārrunāti svarīgākie 2018.gada uzdevumi: jaunās stratēģijas izstrāde, nozaru darbu grupu izveide, kvalitatīva dialoga veicināšana starp nevalstiskajām organizācijām un valsts pārvaldi, sektora finanšu pārskats un finanšu pieejamība no dažādiem avotiem.

Kopsapulcē ievēlēja jaunu Padomi: Padomē darbu turpina Jolanta Eihentāle (Veselības un sociālais serviss-Artemīda), Iluta Lāce (Resursu centrs sievietēm “Marta”), atkārtoti tika ievēlēti Uldis Dūmiņš (Zemgales NVO atbalsta centrs), Zaiga Pūce (Ascendum), savukārt jaunie Padomes locekļi ir: Līna Kārkliņa (Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā (ATPL)), Valters Gražulis (WIN partners), Ivars Balodis (Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons”), Dace Akule (PROVIDUS asociētā pētniece) un Inese Vaivare (Latvijas Platforma attīstības sadarbībai). ELAi strādājot eLPa stiprinājusi dialogu ar nevalstiskām organizācijām, piemēram AmCham, bet arī ELA varēja eLPa būtiski atbalstīt sarunās ar valsts pārvaldi.pētniece) un Inese Vaivare (Latvijas Platforma attīstības sadarbībai).

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. “ „Latvijas Pilsoniskā alianse” biedru kopsapulces kopsavilkums“ ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par „Latvijas Pilsoniskā alianse” biedru kopsapulces kopsavilkums“. Par saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK