lv
Mājas lapa ir izstrādes procesā un informācija tiek papildināta.

Biedrība “Latviešu kultūra Šveicē” iegūst ELA asociētā biedra statusu

Pamatojoties uz biedrības "Latviešu kultūra Šveicē" 2020.gada 24.septembra iesniegumu, Eiropas Latviešu apvienības (ELA) prezidijs šā gada 25.septembrī, atbilstoši ELA statūtiem, un, jo īpaši to 2. pantam, nolēma uzņemt šo organizāciju savā sastāvā asociētā biedra statusā.

Līdz ar asociētā biedra statusu "Latviešu kultūra Šveicē" saskaņā ar ELA statūtu 3.pantu iegūst tiesības saņemt informāciju par ELA darbību, tostarp piedalīties ELA biedru sapulcēs un citos saietos. Minētajā pantā norādīti arī asociēto biedru organizāciju pienākumi ievērot ELA statūtus un ELA institūciju lēmumus; prezidijam reizi gadā iesniegt ziņas par statūtu maiņām un darbību.

"ELA prezidija vārdā vēlos pateikties par Jūsu sadarbības garu un vēlmi iekļauties ELA saimē. Aicinām Jūs rosināt Šveices latviešu organizāciju, kopu un kopienu saliedēšanos un tuvināšanos, kā arī aktīvi līdzdarboties Eiropā dzīvojošo latviešu kopienu dzīvē. ELA būs jūsu atbalsta punkts ciešāku saišu vīšanai ar citām diasporas kopienām un organizācijām un ar Latviju, biedrību sveic Elīna Pinto, ELA priekšsēde.

Informācija publicēta projekta „3D Diaspora Domā Dara (2020)” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Īstenošanas laiks: 01.01.2020. –
30.10.2020. Projekta Nr. NR.2020.LV/DP/19 Par publikācijas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība. #DiasporaDomaDara

Informāciju sagatavoja: Rasa Saliņa, Eiropas Latviešu apvienības padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos, tālr. 29145314, rasa.salina@gmail.com

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK