lv

Atsaucies! ELA apkopo sporta un aktīva dzīvesveida kontaktpersonas diasporas organizācijās!

Ar mērķi stiprināt diasporas sadarbību un informācijas apriti sporta un aktīva dzīvesveida jomā, Eiropas Latviešu apvienība (ELA) ir uzsākusi apkopot kontaktinformāciju. 

Aicinām ELA biedru organizācijas un citas ieinteresētas diasporas organizācijas un kopienas šajā SARAKSTĀ<< iekļaut savas kontaktpersonas ar sportu un aktīvu dzīvesveidu diasporā saistītiem jautājumiem!

Kad tiks apzināta minētā informācija, ELA turpmāk plāno:

- izplatīt informāciju par Latvijas startiem pasaulē;

- meklēt iespējas atbalstīt iniciatīvas sporta veidu un sporta spēļu attīstībai diasporas kopienās un sadarbībā;

- palīdzēt saziņā ar Latvijas sporta federācijām un klubiem, lai dotu iespējas jauniešiem un citiem interesentiem diasporā tikties ar Latvijas sportistiem, iedvesmoties un viņus atbalstīt;

- piedāvāt diasporas jauniešiem Erasmus+ programmu iespējas, lai stažētos Latvijas sporta organizācijās;

- apspriesties ar biedru organizācijām par tālākām iniciatīvām.

Informācija sagatavota projekta „Latvietība „3I” Identitāte, Ieguldījums, Iesaiste” (Līguma Nr.2020.LV/NVOF/MAC/055/04) ietvaros. Projektu no 01.01.2020. – 31.10.2020. īsteno Eiropas Latviešu apvienība. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK