lv

Aizvadīts informatīvi skaidrojošs seminārs Eiropas diasporu skolām

Piektdien, 18. februārī Eiropas Latviešu apvienība (ELA) organizēja informatīvi skaidrojošu semināru Eiropas diasporas skolu finansiālā atbalsta konkursa nosacījumu skaidrošanai. Seminārā piedalījās 27 interesenti no dažādām Eiropas un kaimiņreģiona skolām. ELA organizēto semināru vadīja Aira Priedīte un prezidija pārstāve Vita Kalniņa.

Finansējumu Eiropas skolu atbalstam piešķir LVA no Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas “Valsts valodas politika un pārvalde”. Finansējuma kopējais apjoms, ko būs iespēja saņemt vismaz 35 diasporas skolām, būs 104 580 EUR. Finansējuma periods, kuram latviešu skolas diasporā varēs pieteikties, ir no 2022. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 31. decembrim. Finansiālais atbalsts diasporas skolām pieejams jau kopš 2013. gada.

Ar finansējuma saņemšanas kritērijiem un attiecināmo izdevumu veidiem detalizēti var iepazīties konkursa nolikumā, kas publicēts ELA mājaslapas sadaļā Projekti un LVA mājaslapā.

Pieteikumi finansējumam tiek pieņemti līdz 2022. gada 2. martam plkst. 24.00 pēc LV laika.

Pieteikuma anketa pieejama šajā saitē.

Potenciālajiem finansējuma saņēmējiem, kuriem rodas jautājumi pieteikuma aizpildīšanā, aicinām rakstīt e-pastu uz adresi izglitiba@ela.lv.

Aicinām skolas būt aktīvām un pieteikties šim finansiālajam atbalstam, kas pieejams aktivitātēm līdz pat 2022. gada 31. decembrim!

 

 

 

Mediju ziņa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ziņas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība. #NVOfonds2022

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK