lv

Aicinām uz semināru par diasporas skolu pārvaldību

Lai atbalstītu Eiropā un kaimiņreģionā darbojošās diasporas skolas, Eiropas Latviešu apvienība (ELA) aicina skolu vadītājus un pārvaldniekus uz informatīvu un pieredzes apmaiņas semināru par diasporas skolu pārvaldību. Semināra ietvaros dalībniekus konsultēs Eiropas Latviešu apvienības pārstāve Latvijā un organizācijas izglitības projektu vadītāja Aira Priedīte un ELA vadītāja Elīna Pinto. 

Plānots, ka ar labās prakses piemēriem dalīsies diasporas skolu vadītāji.

Seminārs notiks Zoom platformā šā gada 30.oktobrī. Pieteikšanās saite tiks izsūtīta reģistrētajiem dalībniekiem epastos. 

Darba kārtība:

1. Latviešu valodas aģentūras (LVA) atbalsta finanšu atskaites sagatavošana - konsultācijas, praktiski padomi.

2. Skolu pārvaldības finansiālais un juridiskais modelis - izaicinājumu apkopošana (skolu reģistrācija, skolotāju darba un atalgojuma oficiāla noformēšana, u.c.), labās prakses piemēru apmaiņa, konsultācijas.

Aicinām Jums aktuālos problēmjautājumus 2.punktam līdz 25.oktobrim iesūtīt uz ela.projekts@gmail. com!

Priecāsimies arī, ja Jūsu pārstāvētā skola vēlas dalīties ar labās prakses piemēriem - lūdzam pieteikties līdz 18.oktobrim!

Informācija publicēta projekta „Latvietība „3I” Identitāte, Ieguldījums, Iesaiste” (Līguma Nr.2020.LV/NVOF/MAC/055/04) ietvaros. Projektu no 01.01.2020. – 31.10.2020. īsteno Eiropas Latviešu apvienība. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība. 

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK