lv

Aicina uz forumu "Latvijas Diasporas informācijas dzīve burbuļos un realitātē"

Trešdien, 2022. gada 19. oktobrī no plkst. 16.00 līdz 19.00 pēc LV laika notiks virtuāls forums “Latvijas Diasporas informācijas dzīve burbuļos vai realitātē”. Foruma mērķis ir pārrunāt labākos prakses piemērus, kā sasniegt un iesaistīt Latvijas diasporu un mobilos pilsoņus kā neatņemamu Latvijas sabiedrības daļu, stiprināt tās identitāti un veicināt līdzdalību kopīgā darbā Latvijai.   

Ikvienam interesentam ir iespēja pieteikt savu dalību forumā šajā saitē: https://ej.uz/informacijasforums

Forumā dalībnieki gan kopīgi, gan atsevišķās moderatoru vadītās ekspertu diskusijās pārrunās šobrīd aktuālākos tematus Latvijas diasporas informācijas un komunikācijas jautājumos:

  1. 14. Saeimas vēlēšanu iecirkņu ārpus Latvijas labie piemēri un atziņas par to, ko nākamreiz uzlabot, lai iesaistītu vēlētājus balsošanā;
  2. Organizāciju informācijas izziņošana latviešiem savā apkārtnē un Latvijas diasporai visā pasaulē;
  3. Diasporas informācijas un dezinformācijas dzīve Facebook grupās;
  4. Diasporas informācijas nozīme Latvijas mediju satura plānošanā;
  5. Latvijas diasporas un tās draugu visā pasaulē dzīve un saziņas iespējas angliski runājošā informācijas telpā (darba valoda - angļu);
  6. Latvijas organizāciju, pašvaldību un valsts iestāžu saziņa ar novadniekiem un Latvijas iedzīvotājiem pāri robežām.

Darba kārtība:

16:00-16:05 Foruma atklāšana, Latviesi.com vadītāja Induļa Bērziņa atklāšanas uzruna.
16:05 - 16:50 Latvijas un diasporas lielāko organizāciju un partneru aktīvāko čaklo rūķu 3 minūšu pieredzes stāsti par savas organizācijas labo un ne tik labo pieredzi informācijas jomā aizvadītajos gados.
16:50.-17.10 Prezentācija par platformas Latviesi.com piedāvātajām iespējām – platformas ideju, mērķiem, attīstības virzieniem, vienoto diasporas kopienu katalogu, notikumu kalendāru, sasniedzamo auditoriju, diasporas kopienu ieguldījumu platformas attīstībā. Vai Latviesi.com arī dzīvo burbulī un kā no tā izkļūt?
17:10-17:20 Diskusiju moderatoru 2 minūšu gara iepazīstināšana ar diskusijās plānotiem tematiem
17.20-17.30 Virtuālā kafijas pauze
17:30 -18:30 Tematiskās diskusijas atsevišķās grupās, kurās čaklie rūķi dalīsies ar savu labo pieredzi un arī kļūdām, kuras vērtīgi zināt visiem, lai neatkārtotu un meklēju citas iespējas.
18:30-19:00 Tematisko diskusiju atziņu prezentācija, kopīga diskusija par svarīgākajiem izaicinājumiem, lai sasniegtu un iesaistītu latviešus visā pasaulē kopīgam darbam Latvijai.

Forumu rīko Biedrība Latviesi.com ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK