lv

Aicina uz diasporas skolotāju semināru Minsterē

Latviešu valodas aģentūra, Minsteres latviešu skola “Ūsiņš” un Eiropas Latviešu apvienība aicina uz LVA diasporas skolotāju semināru Minsterē, kas notiks 2024. gada 20.-21. aprīlī Latviešu centrā Minsterē. 

Pasākumu finansē Latviešu valodas aģentūra no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas “Valsts valodas politika un pārvalde”. Pasākuma telpas nodrošina Latviešu centrs Minsterē (Salzmannstraße 152, 48159, Minstere, Vācija).

Pieteikšanās līdz 02.04.2024., aizpildot anketu

Pasākuma programma pieejama šeit.

  • LVA diasporas skolotājiem/skolu vadītājiem no semināra budžeta kompensē izmitināšanu viesnīcā divas dienas (19. un 20. aprīlī, brokastis iekļautas). 
  • Dalībnieku skaits no vienas skolas nav ierobežots. Īpaši aicināti šo iespēju izmantot Vācijas, Nīderlandes, Beļģijas, Šveices, Itālijas, Luksemburgas un Francijas skolotāji, kā arī pārējie Eiropas diasporas skolu skolotāji.
  • Dalībniekiem tiks kompensēti ceļa izdevumi, bet ne vairāk kā divām personām no I kategorijas skolas (skola ar 10–18 skolēniem), ne vairāk kā trim personām no II kategorijas skolas (ar 19–40 skolēniem) un ne vairāk kā četrām personām no III kategorijas skolas (ar 41 un vairāk skolēniem)*, kā arī ne vairāk kā 100 EUR vienai personai. 
  • Ceļa izdevumu kompensācija tiks veikta no semināra budžeta arī tām skolām, kas nav pieteikušās skolu līdzfinansējumam.
  • No semināra budžeta tiks kompensētas arī degvielas izmaksas, braucot ar privāto auto.
  • Semināra laikā dalībniekiem tiek nodrošināta ēdināšana – kafijas pauzes, pusdienas, vakariņas.
  • Aicinām ar saviem labās prakses piemēriem dalīties arī viesus – semināra "Dalīsimies pieredzē" sadaļā katram runātājam ir paredzētas 15 minūtes. 
  • Minsterei tuvākās lidostas: Minsteres-Osnabrukas, Diseldorfas, Brēmenes, Dortmundes, Ķelnes-Bonnas lidosta.

Uz niansētiem jautājumiem par nokļūšanu un izmitināšanu jums atbildēs semināra namamāte, Minsteres latviešu skolas "Ūsiņš" vadītāja Elīna Krauze, e-pasts: e.a.krauze@gmail.com.

Par semināra programmu sazinieties ar LVA diasporas projektu koordinatori Aiju Otomeri, e-pasts: aija.otomere@valoda.lv.

Savukārt par ceļa un izmitināšanas izdevumu kompensēšanu jautājumus varat uzdot ELA valdes pārstāvei Vitai Kalniņai, e-pasts: izglitiba@ela.lv.

*Skolu iedalījums kategorijās pēc skolēnu skaita saskaņā ar konkursa "Diasporas skolu finansiālā atbalsta nodrošināšana Eiropā" nolikuma 4.15. punktu - https://ela.lv/lv/izsludina-pieteiksanos-eiropas-diasporas-skolu-finansialajam-atbalstam-2024-gada

Mediju ziņa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ziņas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība. #NVOfonds2023

Ja turpmāk vēlies saņemt savā e-pastā ELA izglītības nozares ziņas, piereģistrējies ziņu saņemšanai šajā tiešsaistes formā.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK