lv

Aicina jauniešus uz vēstures nodarbībām un ģimenes uz interesantu piedzīvojumu

Eiropas Latviešu apvienība sadarbībā ar projektu atslegas.tv un vēstures skolotājām aicina jauniešus uz vēstures nodarbībām, bet ģimenes piedalīties interesantā piedzīvojumā - tiešsaistes izlaušanās istabās.

Aicinām jauniešus vecumā no 14 līdz 19 gadiem pieteikties vēstures nodarbībām! Nodarbības vadīs Salaspils 1. vidusskolas vēstures skolotāja un izglītības projekta “Skola2030” vēstures eksperte Annija Bergmane. Annija ir jauna un aizrautīga skolotāja, kas darbu skolā uzskata par savu sirdslietu. Mācot skolēniem vēsturi, Annijai ir svarīgi skolēnus ieinteresēt, lai radītu plašāku priekšstatu par vēstures notikumu cēloņiem, ietekmi un sasaisti ar mūsdienu notikumiem.

Nodarbības notiks katru otro trešdienu, sākot ar 12. oktobri - 12.10., 26.10., 9.11., 23.11., 7.12., 14.12., pulksten 19.30-21.00 pēc LV laika tiešsaistes platfromā Zoom.

Pieteikšanās saite: https://ej.uz/vesturejauniesiem 

Tiem, kuri vēlas iepazīt vairāk Anniju un viņas nodarbības, iesakām ieskatīties šajā YouTube profilā, kur Annija regulāri publicē saturu.

Savukārt tos, kurus interesē interesanti piedzīvojumi, aicinām kopā ar ģimenēm piedalīties izlaušanas istabās! 

Gatavojoties Latvijas neatkarības gada piemiņai un Latvijas proklamēšanas dienas svinībām, aicinām bērnus un jauniešus gan pa vienam, gan kopā ar visām ģimenēm piedalīties virtuālajā izlaušanās istabā!

Izlaušanās istabas spēlē jūs gaidīs dažādi uzdevumi, kurus izpildot un iegūstot kodus, tiksiet pie nākamajām norādēm līdz uzvarēsiet! Veicot uzdevumus, uzzināsiet dažādus interesantus faktus, iepazīsiet personības un virtuāli paviesosieties nozīmīgās vietās!

Latvijas neatkarības gada piemiņai - 10. novembris, pulksten 20.00 LV laiks, pieteikšanās saite: https://ej.uz/izlausanas10novembris 

Latvijas proklamēšanas diena - 17. novembris, 20.00 pulksten LV laiks, pieteikšanās saite: https://ej.uz/izlausanas17novembris 

Mediju ziņa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ziņas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība. #NVOfonds2022
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK