lv

Aicina diasporas skolotājus uz semināru Freiburgā

No 2022. gada 24. līdz 25. septembrim Latviešu centrā “Bērzaine” Freiburgā, Vācijā norisināsies Centrāleiropas diasporas skolotāju seminārs. Semināru organizē Latviešu valodas aģentūra (LVA) sadarbībā ar Eiropas Latviešu apvienību (ELA), tas tiek finansēts no LR Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas “Valsts valodas politika un pārvalde”.

Dalībai Centrāleiropas diasporas skolotāju seminārā iespējams pieteikties ikvienam pedagogam, aizpildot šo anketu. Aicinām ikvienu diasporas skolotāju aizpildīt pieteikšanās anketu līdz ceturtdienas, 18. augusta vakaram. Gaidīsim daudz dalībnieku, īpaši no tām skolām, kurām nav bijusi iespēja apmeklēt iepriekšējos seminārus!

Dalībniekiem būs iespēja uzzināt par aktualitātēm diasporas izglītībā, dalīties pieredzē, kā arī apgūt jaunas zināšanas. Tēmas, kas tiks aplūkotas semināra laikā:  "Kādu stāstu stāstām? Skolas tēla veidošana"; "Kā mācīt mūsdienīgi? Netradicionālas mācību metodes" un "Nodarbība kā notikums – LVA mācību un metodiskie resursi". Semināra dalībnieki saņems apliecības par dalību profesionālās pilnveides kursos.

Semināra norises laiks 24. septembrī visu dienu no plkst. 10.00, bet svētdien, 25. septembrī līdz plkst. 14.00.

Atgādinām, ka šis ir viens no tiem LVA semināriem diasporas skolotājiem, kam ceļa izdevumiem dalībnieki var izmantot skolai piešķirto 200 EUR finansējumu (ja tas ir pieprasīts un nav iztērēts ceļa izdevumiem uz LVA kursiem Latvijā). Taču arī tām skolām, kas nav saņēmušas finansējumu, organizatori piedāvās ceļa izdevumu kompensāciju līdz 200 EUR apmērā – vienai personai līdz 100 EUR.

Semināra organizatori sedz nakšņošanu latviešu centrā "Bērzaine" no piektdienas līdz svētdienai (2 naktis), kā arī ēdināšanas izmaksas - vieglas vakariņas 23. septembrī, brokastis, pusdienas, vakariņas un kafijas pauzes 24. septembrī, brokastis un pusdienas 25. septembrī.

Tiem dalībniekiem, kuriem ir laiks un vēlme, ir iespēja par saviem līdzekļiem pagarināt uzturēšanās laiku "Bērzainē", iepriekš par to vienojoties ar naktstmītni.

Seminārs Freiburgā būs lieliska iespēja Eiropas skolotājiem tikties, lai pozitīvā gaisotnē kopā aizvadītu divas produktīvas dienas, dalītos savā pieredzē un gūtu jaunas zināšanas. 

Mediju ziņa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ziņas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība. #NVOfonds2022

Papildu informācijai:

Kristīne Tjarve, Sabiedrisko attiecību speciāliste
https://www.facebook.com/EiropasLatviesuapvieniba

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK