lv

Aicina dejas pedagogus uz lekciju "Ar tēju lasītavā"

Piektdien, 2022. gada 21. oktobrī plkst. 12.00 tiešsaistes platformā Zoom notiks Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas rīkotā interešu izglītības tiešsaistes lekcija "Ar tēju lasītavā", kas būs veltīta dejas pedagoģijai "Pedagoģiskās pieredzes pārmantoamība dejā", ko vadīs asoc. profesore Sandra Vītola.

"Iepazīstināšu ar gūto pieredzi, stāstot par dejas ceļā sastaptajām personībām dejas pedagoģijā un viņu ietekmi pedagoģiskā darba izvēlē un veikšanā,"  uzsver S. Vītola.

Šī varētu būt noderīga nodarbība arī ikvienam diasporas deju pulciņu vadītājam. 

Pieteikšanās uz lekciju iespējama līdz 2022. gada 17. oktobrim šajā anketā https://forms.gle/NKjXuicuxZGVqvSu6

Lekcija notiks Zoom platformā, reģistrētajiem lekcijas klausītājiem tiks nosūtīta saite uz tiešsaistes lekciju dienu pirms tās norises. Lekcijas noslēgumā iespējams saņemt izziņu par lekcijas noklausīšanos, kā arī saiti uz lekcijas ierakstu, kas būs aktīva vienu mēnesi.

Vienas lekcijas maksa - 9,00 EUR. Katram klausītājam tiks sagatavots un nosūtīts rēķins uz pieteikuma anketā norādīto e-pastu. Lekcijas garums - 40 minūtes.

Papildu informācijai:
Linda Aveniņa
Tālākizglītības nodaļas vadītāja
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija
linda.avenina@jvlma.lv 

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK