lv

Aicina uz bezmaksas nometnēm latviešu bērnus un jauniešus Vācijā

Latviešu centrs Bērzaine Freiburgā aicina latviešu bērnus un jauniešus ar ģimenēm no visas Eiropas šovasar piedalīties nometnē "Eiropas mazais latvietis", kas notiks š.g. jūlijā četrās lieliskās, latviskās nedēļas nogalēs Dienvidvācijā. Nometnes rīko Daugavas Vanagi Vācijā, lai veicinātu latviešu bērnu savstarpējo draudzību diasporas mītnes zemēs. 

Nometnes tiek īstenotas ar Kultūras ministrijas atbalstu konkursā “Par valsts pārvaldes uzdevuma – diasporas bērnu nometņu nodrošināšanā Latvijas diasporas mītnes zemēs – veikšanu”, ko administrē Eiropas Latviešu apvienība.

Pirmā nedēļas nogales nometne notiks no 1. līdz 3. jūlijam, lai kopīgi nostiprinātu un mācītu latviešu valodu, tradīcijas, kultūru, kustētos latviskās un sportiskās aktivitātēs. Nometnes organizatori sniegs iespēju dzīvot latviskā vidē, veicināt draudzības starp Eiropas latviešu bērniem, jauniešiem un to ģimenēm. Visu nedēļas nogali dalībniekiem tiks piedāvātas aizraujošas ievirzes un nodarbības - gan tikai bērniem un jauniešiem, gan visai ģimenei kopā.

Nometnes aktivitātes katru nedēļas nogali sāks jau piektdienā - ar vakariņām pl. 18.00 un iepazīšanās vakaru pl. 19.00, bet atvadīšanās no jaunajiem draugiem būs svētdienas pēcpusdienā. Trešajā nedēļas nogalē - nometne sāksies sestdienā, 16. jūlijā, ap brokastu laiku, bet atvadīšanās pirmdienā, 18. jūlijā. Savukārt 23. jūlijā visi nometnes dalībnieki svinīgi atzīmēs Bērzaines 70. gadu jubileju.

Dalība par nedēļas nogali, visām ēdienreizēm, nakšņošanu bērniem un jauniešiem no 3 līdz 20 gadu vecumam ir par brīvu, vecākiem vai vecvecākiem - 50 eiro par personu. Dalībniekiem vecumā līdz 17 gadiem dalība nometnē iespējama tikai viena pieaugušā pavadībā. Dalības maksu par bērniem sedz no Kultūras ministrijas projekta līdzekļiem, ko administrē Eiropas Latviešu apvienība.

Nometnes organizatori aicina ikvienu nometņu dalībnieku un ģimenes ierasties arī ātrāk un palikt ilgāk. Ģimenēm, kas piedalās nometnēs, nakšņošanu Bērzaines viesu namā piedāvā tikai par 45 eiro vienas guļamistabas dzīvoklī vai par 65 eiro divu guļamistabu dzīvoklī.

Ieplānojiet savu vasaras atvaļinājumu Bērzainē jau laikus un apceļojiet skaistākās Dienvidvācijas un Francijas Elzasas vietas! Šveice jau arī tepat rokas stiepiena attālumā! Ne par velti atrodamies Dreiländereck! Sīkāk par maršrutiem - www.berzaine.de. Bērzaine ir slavena ar savām gardajām un bagātīgajām maltītēm un mājīgo uzņemšanu!

Ar prieku jūs uzņemsim Bērzainē - Latviešu kultūras centrā un viesu namā Freiburgā! Rakstiet berzaine@latviesi.com vai zvaniet mums +49 761 53340! Adrese: Leinhaldenweg 28, 79104, Freiburg, Deutschland

Par Daugavas Vanagiem Vācijā (DVV)

Daugavas Vanagi (DV) Vācijā ir latviešu cīnītāju dibināta organizācija, kuras mērķis ir stiprināt latvietību gan tautiešiem ārpus Latvijas, gan arī Latvijā, īpaši uzsverot latviskās kopības izjūtu, latviešu kultūru un tradīcijas, latviešu valodu - runā, rakstā un mācībā, kā arī latviešu vēstures izzināšanu un mācīšanu.

Par Latviešu centru Bērzaine

Daugavas Vanagi Vācijā īpašums Bērzaine ir īsta mazā Latvija, kur iegriezties ikvienam ceļiniekam. Senā māja Cēringenas pilsdrupu pakājē, kas sākotnēji bija domāta kā latviešu kara invalīdu mītne, pakāpeniski ir pārvērtusies gandrīz mūsdienīgā viesu namā. Ar vairāk nekā piecu hektāru platību un brīnišķīgu skatu no visa īpašuma uz Freiburgu latviešu kultūras centrs Freiburgā ir vienreizēji skaista vieta latviešu svētku svinēšanai un labai atpūtai draugu vai kolēģu lokā.

Mediju ziņa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ziņas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK