lv
Mājas lapa ir izstrādes procesā un informācija tiek papildināta.

Frankfurtes Latviešu biedrība uzņemta ELA pilntiesīga biedra statusā

Pamatojoties uz Frankfurtes Latviešu biedrības 2021.gada 30.marta iesniegumu, Eiropas Latviešu apvienības (ELA) prezidijs savā 2021. gada 27.aprīļa sēdē, atbilstoši ELA statūtiem, organizāciju nolēma uzņemt ELA sastāvā pilntiesīga biedra statusā.

Līdz ar pilntiesīga biedra statusu Frankfurtes Latviešu biedrība saskaņā ar ELA statūtu 3.pantu no šī brīža iegūst tiesības piedalīties ELA lēmumu pieņemšanā, tajā skaitā vēlēt prezidiju un citas amatpersonas; izvirzīt kandidātus ELA amatpersonu vēlēšanās; saņemt informāciju par ELA darbību. Savukārt biedru organizācijas pienākumi turpmāk tai paredz ievērot ELA statūtus un ELA institūciju lēmumus; maksāt biedra naudu; prezidijam reizi gadā iesniegt ziņas par statūtu maiņām un darbību.

“Mūsu komandas vārdā vēlos pateikties par Jūsu interesi saistībā ar ELA darbību. Esam patiesi priecīgi Jūs uzņemt mūsu pulkā un aicinām Jūs aktīvi līdzdarboties Eiropā dzīvojošo latviešu kopienu kopīgo interešu pārstāvībā, sadarbības projektos un kopīgu iniciatīvu radīšanā. ELA būs Jūsu atbalsta punkts ciešāku saišu vīšanai ar citām diasporas kopienām un organizācijām un ar Latviju,” jauno biedru sveic Elīna Pinto, ELA priekšsēde.

Par Frankfurtes Latviešu biedrību

Frankfurtes Latviešu biedrība ir dibināta 2015. g. 4. decembrī ar mērķi apvienot visus Frankfurtē un tās apkaimē dzīvojošos, strādājošos un studējošos latviešus un viņu ģimenes, kā arī stiprināt latvisko saikni viņu vidū. Galvenie organizācijas darbības virzieni: latviešu kultūras apguve, uzturēšana un popularizēšana Frankfurtē; kopīgu svētku svinēšana; Frankfurtes latviešiem aktuālas informācijas apkopošana un izplatīšana. Ar Frankfurtes Latviešu biedrības statūtiem var iepazīties te: vācu valodā vai latviešu valodā. Tīmekļa vietnes adrese: Frankfurtes Latviešu biedrība (frankfurteslatviesi.lv)

Par Eiropas Latviešu apvienību (ELA)

Eiropas Latviešu apvienība ir Eiropā ārpus Latvijas darbojošos latviešu un latviešu sadraudzības nevalstisko organizāciju apvienība. Tā apvieno 26 biedrorganizācijas no 19 Eiropas valstīm. ELA darbības mērķi ir pārstāvēt latviešu diasporas intereses Eiropas mērogā, tās biedru organizāciju darbības saskaņošana informācijas, izglītības un kultūras, pilsoniskās un politiskās līdzdalības, ekonomiskās līdzdalības jomās un sadarbības projektu veicināšana starp biedru organizācijām un ar Latvijas partneriem, kā arī ar radniecīgām starptautiskām organizācijām. 

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK