lv

18.septembrī notiks konference diasporas vecākiem

Diasporas vecāki, tagad laiks Jums! Šā gada 18.septembrī no plkst. 13:00 - 16:00 Eiropas Latviešu apvienība (ELA) rīko konferenci, kuras ietvaros bilingvālās valodas mācību eksperti informēs par to, kā nostiprināt bērnu valodas kompetences multikulturālā izglītībā diasporā, Eiropā.

PROGRAMMA<<

"Latviešu valodas prasmju un piederības izjūtas pamatu pamats ir ģimene, īpaši jau dzīvojot ārpus Latvijas. Mēs no ELA puses vēlamies atbalstīt vecākus, daloties ar zināšanām un pieredzi, kas var padarīt latvietības kopšanu ģimenē vieglāku caur radošu un prasmīgu kopābūšanu," uzsver Elīna Pinto, Eiropas Latviešu apvienības priekšsēde.

Ģimenes video ieraksti sniegs ieskatu daudzpusīgas dzīves attīstībā, sabiedrības un skolas ikdienā Dānijā, Apvienotajā Karalistē, Beļģijā un Šveicē, parādot dažādus dzīves modeļus.

Noslēgumā notiks paneļdiskusija, kuras ietvaros vecākiem pašiem būs iespēja diskutēt par sociāliem, kultūras un valodas jautājumiem un atšķirībām, tā spējot analizēt un izprast nozīmību iegūtā konferences informācijā.

Kopīgi mēģināsim atpazīt kā paša indivīda biogrāfija veido piedzīvoto, domāšanu, rīcību un spēju saprast
ģimenē mainošās valsts piederības sajūtas un pieņemt dažādas identitātes.

Dosim mūsu bērniem iespēju būt atvērtiem daudzveidībai un izveidot vienlaikus saiti ar Latviju.
 
PIETEIKŠANĀS>> https://ela.stasti.lv/
Piekļuves kods>>ELA2021
 
Vairāk informācijas: Aira Priedīte, ELA izglītības projektu vadītāja, aira.priedite@gmail.com
 

Publikāciju finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

#NVOfonds2021 #DiasporasNVO2021

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK