lv

15.-16.jūlijā Latvijā notiks apmācības latviešu diasporas kopienu kapacitātes stiprināšanai un ideju īstenošanai

Šā gada 15.-16.jūlijā, Latvijā, Smārdes pagasta atpūtas bāzē "Valguma pasaule",  Eiropas latviešu apvienība (ELA) organizē īpašas apmācības, kas domātas  Eiropas latviešu diasporas kopienu kapacitātes stiprināšanai un ideju īstenošanai. To mērķis ir stiprināt Eiropas latviešu diasporas kopienu kapacitāti caur zināšanu un prasmju iegūšanu no diasporas organizācijas dibināšanas līdz veiksmīgai projektu īstenošanai, veicinot diasporas kopienu savstarpējo sadarbību saites stiprināšanai ar Latviju.

KAS? Divas 2 dienu ilgas apmācības ,,Solis Tavas orgnizācijas attīstībā’’
KUR/ KAD? Latvijā 2019/15.-16.07
KAM? 30 ELA biedru organizācijām un citām latviešu diasporas kopienu pārstāvjiem. *Uzmanību! Šogad priekšroka tiek dota ELA biedru organizācijām un tām, kuras plāno pievienoties ELA biedru kopienai.
Pasākuma programma šeit: https://ej.uz/solis_no_ramja  
Pieteikties var aizpildot anketu līdz 2019.gada 11.jūlijam šeit: http://ej.uz/piesakies_apmacibam
!!!Piesakies laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!
Dalībniekiem piedāvājam iespēju:
-  Apgūt projekta izstrādi no idejas līdz realizēšanai, t.sk. finanšu plānošanu un atskaišu sagatavošanu;
-  Iepazīties ar diasporas organizācijām pieejamiem finansējuma avotiem;
-  Tikties ar pieredzējušu vieslektoru, lai dalītos pieredzē un uzzinātu par jaunu biedrību dibināšanu un latviešu svētdienas skoliņu atvēršanu un pieejamo finansējumu;
-  Apgūt praktiskas iemaņas organizāciju finanšu plānošanā, mārketinga aktivitāšu veikšanā, biedru piesaistē un organizācijas kapacitātes stiprināšanā.
Apmācības vadīs eksperti no Latvijas ar ilggadēju pieredzi gan Latvijas, gan EEZ projektu īstenošanā, gan apmācību vadīšanā Uldis Dūmiņš, Gunita Bērza. Par Latviešu svētdienas skoliņu veidošanu un attīstīšanu pieredzē dalīsies Latviešu Nacionālās padomes Lielbritānijā padomes loceklis, ELA prezidija loceklis Māris Pūlis, savukārt par stipras un mūsdienīgas diasporas organizācijas vadīšanu, grandiozu pasākumu organizēšanu un biedrību kapacitātes stiprināšanu, praktiskos piemēros dalīsies organizācijas „Bērzes strazdi” vadītājs Toms Zeltiņš.
Dalībnieku līdzmaksājums 70 EUR / personai*.
No projekta līdzekļiem dalībniekiem tiks segti ceļa izdevumi 150,00 EUR robežās, kā arī sedzam uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus.
Jautājumu gadījumā:
E-pasts: ela.projekts@gmail.com
Tālr. +371 29751732 (t.sk.whatsup)

Informējam, ka apmācībās tiks fotografēts un filmēts un uzņemtais materiāls izmantots pasākuma un organizatoru publicitātes materiālos.
Apmācībās tiks izmantotas neformālās izglītības metodes, lielāku uzsvaru liekot uz praktisko darbošanos individuāli vai darba grupās.
*Dalībnieku līdzmaksājumi pilnā apjomā tiks ieguldīti apmācību organizēšanā, nodrošinot projekta līdzmaksājuma izdevumu segšanu, kas nepieciešams projekta  veiksmīgai realizēšanai.
Apmācības tiek organizētas projekta „Eiropas latviešu diasporas NVO kapacitātes stiprināšana”  (projekta Nr.2019./LV/DP/04) ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Esat laipni aicināti dalīties ar šo informāciju un pieteikt arī citus Jūsu organizāciju biedrus apmācībām.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK