en

Skaties šodien: sarunu un tīklošanās vakars Latvijas zinātniekiem!

Šo pēcpusdien plkst. 17.30-19.00, pēc Latvijas laika, Zoom vidē notiks sarunu un tīklošanās vakars Latvijas zinātniekiem Šveicē un visiem, kam vien interesē spilgti stāsti par viņu pieredzi un sasniegumiem.

Sarunu ar savu spilgto pieredzes stāstu par kuģošanu pasaules zinātnes okeānos aizsāks Toms Torims: “Mēs jau sen kuģojam pasaules zinātnes jūrās un okeānos. Nav tādas lokālas zinātnes okeāna vai jūras. Lokāli ir ezeri vai dīķi. Mums ir dažas superātrās jahtas ar saliedētām komandām, kuras piesaista sponsoru naudu un piedalās mēdiju regatēs... mums ir jaudīgi zvejas kuģi, kuri zem Latvijas karoga smeļ veiksmīgus lomus struktūrfondu jūrās... mums ir arī, no ārpuses labi krāsoti, bet iekšā neglābjami sarūsējuši kādreiz skaisto kuģu vraki, kuri ir iestiguši pseido-zinātnes sargasu jūrā. Un ir solo jūrnieki, kuri dabūjuši kontraktus labās rēderejās savu izcilo spēju dēļ. Visur te apakšā ir pieredze un zināšanas... jūrniekiem patīk stāstīt stāstus... kā ir ar zinātniekiem?” 

Dalībai sarunā Zoom vidē bija jāpiesakās līdz 12. jūnijam, pieteiktie klausītāji jau ir saņēmuši saiti dalībai sarunā. Taču sarunas tiešraide un ieraksts būs pieejami rīkotāju Facebook vietnē.

Vakaru rīko ‎Eiropas Latviešu apvienība‎.

#ziniLV #esiLV  #ziniLV - Latvijas zinātnieki Šveicē

 

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK