en

Eiropas Latviešu apvienības kopsapulce pārcelta uz septembri Vācijā, Bērzainē

Apkopojot atbildes uz anketas jautājumiem par kopsapulces laiku un izvērtējot situāciju ar Covid-19 radītajiem šķēršļiem, Eiropas Latviešu apvienības (ELA) prezidijs ir pieņēmis lēmumu pārcelt ELA gada kopsapulci uz 26.-27.septembri Bērzainē, Vācijā. 

ELA prezidijs informē, ka dalība kopsapulcei ir jāpiesaka epastā: indulis@latviesi.com un ela@latviesi.com līdz 1. augustam. Pateicoties ĀM un SIF projektu finansējumam, ELA ir iespēja sniegt atbalstu biedrorganizāciju pārstāvjiem (ne vairāk kā vienai personai no biedru organizācijas), kuriem šim nolūkam nav pieejams cits finansējums. Lūgums tiem, kuri vēlas pieteikties šādam atbalstam, līdz 1. augustam to pieteikt ELA prezidijam brīvā formā, norādot vēlamā atbalsta apmēru un mērķi (naktsmītnes/ēdināšana/ceļa izdevumi). Attiecīgi tiks izvērtēti saņemtie pieteikumi un tiks informēts par to, kādu atbalstu projektu ietvaros var sniegt. 

Lūgums tiem, kuri to vēl nav izdarījuši, iesūtīt ziņojumus par savu organizāciju darbību pagājušā gadā un samaksāt ELA biedra naudu.

Ar skatu uz sapulci ELA prezidijs aicina iepazīties ar revīzijas ziņojumu un ELA budžeta projektu 2020. gadam, kuri būs jāapstiprina biedru sapulcē. ELA grāmatvedības dokumenti, saskaņojot vizītes laiku, ir pieejami ELA grāmatvedībā Rīgā un pēc pieprasījuma būs apskatāmi arī biedru sapulcē Bērzainē.

Sākotnēji ELA kopsapulce tika plānota no 13. līdz 15. martam Latviešu kultūras centrā Bērzainē, Freiburgā, Vācijā, taču sapulci nācās atcelt Covid-19 pandēmijas dēļ. Vēlāk kopsapulce tika pārcelta uz 18.-19. jūliju Rīgā, taču, kā jau teikts, izvērtējot aktuālo situāciju un apkopojot atbildes uz anketas jautājumiem par kopsapulces laiku, nolemts ELA kopsapulci sasaukt septembrī jau iepriekš izvēlētajā vietā Bērzainē, Vācijā.

 

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK